Susidomėjote? Turite klausimų? Susisiekite su mumis:
Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime

Ekonomiškas vairavimas

Ekonomiško vairavimo sprendimo tikslas – išmokyti vairuotojus ekonomiško ir saugaus vairavimo stiliaus bei įmonei sumažinti eksploatacijos išlaidas.

Ekonomiškas vairavimas – modernus vairavimo būdas, kurio pagrindiniai principai yra važiuoti taupiai ir saugiai, tausojant automobilį bei degalus ir tuo pačiu mažiau kenkti aplinkai ir sveikatai. Šiuo vairavimo stiliumi siekiama maksimaliai išnaudoti šiuolaikiškas transporto priemonių ir jų variklių galimybes.

Pranešimai apie ekonomišką vairavimą leidžia stebėti vairuotojų darbą ir patobulinti tam tikrus įgūdžius. Be to, papildomas priedas – Eco-Drive panelė realiuoju laiku praneš vairuotojui, jei dėl tam tikrų jo veiksmų švaistomi degalai.

Ekonomiškam vairavimui būtini duomenys surenkami iš automobilio borto kompiuterio, akselerometro ir GPS. Surinkti duomenys apdorojami realiuoju laiku transporto stebėjimo ir kontrolės sistemoje „TrustTrack“, kuri nurodo, kaip sumažinti ir optimizuoti degalų sąnaudas.

Ekonomiško vairavimo privalumai:

  • Ekonominė nauda – sumažina degalų sąnaudas iki 20 proc. bei minimizuoja išlaidas, skirtas transporto priemonės priežiūrai.
  • Ekologinė nauda – sumažina išmetamųjų dujų kiekį bei mažina triukšmo taršą.
  • Socialinė nauda – skatina tobulinti vairuotojų vairavimo įgūdžius ir gerina bendrą kelionės kokybę keleiviams.
  • Saugumas – važiuojant ramiau ir ekonomiškai sumažinama eismo įvykių tikimybė.

Sunkiajam transportui

Lengvajam transportui