Susidomėjote? Turite klausimų? Susisiekite su mumis:
Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime

Kodėl Ruptela?

Pilnas sprendimas

Kuriame, gaminame ir palaikome pilnai sukomplektuotus transporto valdymo sprendimus, kurie veikia GPS pagrindu, todėl galime pilnai atsakyti už visas paslaugas ir procesus bei juos sistemingai tobulinti.

Užtikrinta kokybė

Mes dirbame vadovaudamiesi aukščiausiais Europos kokybės standartais, todėl pasiekėme 99,8% aparatinės įrangos kokybę, kartu užtikrindami aukščiausio lygio tech. palaikymo bei klientų aptarnavimo procesus.

Transporto stebėjimo ir kontrolės ekspertai

Esame įgyvendinę daugybę įvairiausių sprendimų visame pasaulyje, todėl jums belieka pasakyti ko pageidaujate ir mes surasime tinkamiausią sprendimą.

Tarptautinė patirtis ir vietinė rinka

Patirtį sukaupėmė daugiau nei 100 šalių, tačiau geriausiai išmanome Lietuvos rinką. Čia užimame trečdalį rinkos, žinome specifiką ir turime sprendimus, kurių kiti gali neturėti.

Viršyti lūkesčiai

Mes visuomet ieškome geriausio techninio ir komercinio sprendimo, net ir tada, kai kiti jau pasiduotų.

Efektyvi įvairiapusė komunikacija

Mūsų vadybininkai ir tech. specialistai yra pasirengę bendrauti tiesiogiai su jūsų darbuotojais, siekiant užtikrinti komunikaciją laiku – tada, kada jos reikia labiausiai. Dirbame pagal geriausias IT praktikas – Agile, ITIL, ir Lean metodologijos bei ISO standartai.

Partnerystė grįsta pasitikėjimu

Mes propoguojame ilgalaikę partnerystę grįstą pasitikėjimu, bendradarbiavimu ir atsakingumu. Tai įvertino tokios organizacijos kaip Coca-Cola, Nato, ir mus pasirinko savo technologiniais partneriais.

Darbas klientui

Mes dirbame tam, kad padėtume augti Jūsų verslui. Kiekvieno mūsų darbuotojo esminis rodiklis – kliento pasitenkinimas.