TrustTrack: užduočių ir maršrutų planavimo sprendimas

Trumpiausias kelias į jūsų efektyviausią kelionę

VISAPUSIS SPRENDIMAS IŠ VIENŲ RANKŲ

Transporto valdymo sprendimas, sukurtas siekiant pagerinti kasdienį darbo efektyvumą, užtikrinti punktualų transporto priemonių atvykimą bei optimizuoti krovinių gabenimą.

checkmark-icon

TRANSPORTO VALDYMO PLATFORMA VADYBININKUI

Transporto vadybininkas gali siųsti sukurtas užduotis, sugeneruotus maršrutus ir pranešimus iš „TrustTrack“ transporto valdymo platformos tiesiai į vairuotojo programėlę („Driver App“). Šią patobulintą komunikaciją taip pat papildo galimybė stebėti užduoties eigą, gauti naujausius tachografo duomenis ir informaciją apie degalų sąnaudas, bei prisijungti prie kitų sistemų.

checkmark-icon

VAIRUOTOJO PROGRAMĖLĖ

Kartu su klientais sukurta vairuotojo programėlė („Driver App“) užtikrina geriausią vartotojo patirtį – paprasta ir intuityvi vartotojo sąsaja leidžia lengvai naršyti gautų užduočių sąraše, sekti iš anksto sugeneruotus maršrutus, atnaujinti užduoties būseną (pvz, atliekama ar atlikta), dalytis failais, nuotraukomis ir pranešimais su transporto vadybininku.

checkmark-icon

PLANŠETINIAI KOMPIUTERIAI SU INTERNETINIU RYŠIU

Integruotą paslaugą sudaro programinė įranga, planšetinis kompiuteris ir nuolatinis palaikymas bei pagalba. „Ruptela“ dėmesį sutelkia į vartotojo patirtį ir patogumą naudojantis transporto valdymo sprendimu, todėl planšetinių kompiuterių paslauga garantuoja, kad vairuotojas nesiblaško ir naudoja įrenginį tik su darbu susijusioms užduotims atlikti.

checkmark-icon

NUOTOLINĖ PAGALBA

„Ruptela“ siūlo ilgalaikį sprendimą, kuris yra nuolat tobulinimas, tai reiškia, kad ateityje bus galima naudoti dar daugiau funkcijų. Paprasta ir aiški kainodara leidžia klientui sutaupyti ir lengvai numatyti išlaidas (nėra papildomų mokesčių už „Driver App“ programėlės naudojimą, planšetinio kompiuterio paruošimą, pakeitimą bei programinės įrangos palaikymą, mobilųjį ryšį ar pagalbą).