Degalų stebėjimas ir kontrolė

Degalų lygio sumažėjimas ir padidėjimas yra nuolat sekamas ir aiškiai atvaizduojamas, todėl galima laiku nustatyti kuro vagystes ir palyginti, ar vairuotojas užpildė baką tokiu degalų kiekiu, už kokį buvo sumokėta. Kai vairuotojas žino, jog degalų kiekis yra stebimas, mažiau tikėtina, kad savo veiksmais sieks švaistyti kurą. Taip pat, stebint istorinius duomenis, galima aiškiai idetifikuoti, kiek kuro konkretus automobilis realiai sunaudoja.

  • Informacija apie degalų lygį ir suvartojimą
  • Degalų bako kontrolė
  • Degalų vagystės apsauga
  • Ataskaitos, analizė ir pranešimai
Truck-fuel-tank

Degalų bako kontrolė

Realaus laiko degalų lygio ir sąnaudų informacija leidžia užkirsti kelią degalų vagystėms. Degalų lygio sumažėjimas ir padidėjimas yra nuolat sekamas ir aiškiai atvaizduojamas, todėl galima laiku nustatyti kuro vagystes ir palyginti, ar vairuotojas užpildė degalų baką tiek, kiek sumokėjo. Be to, kai vairuotojas žino, kad degalų kiekis yra stebimias mažiau tikėtina, kad savo veiksmais jį švaistys.

Station Black
Low Fuel Black

Degalų vagystės apsauga

Žinokite, kur, kada ir kiek degalų buvo nupilta iš transporto priemonės, ir realiu laiku gaukite pranešimus apie tokius įvykus. Kuro modulis padės nustatyti degalų vagysčių atvejus– staigus degalų lygio kritimas grafike rodo galimą degalų vagystės įvykį.

Tiksli informacija apie degalus

Detali degalų lygio ir suvartojimo informacija leidžia palyginti vairuotojus ir transporto priemones, atsižvelgiant į jų kuro suvartojimą ir nuvažiuotą atstumą, planuoti keliones ir degalų papildymo sustojimus bei realiu laiku analizuoti kuro suvartojimo duomenis.

Report Black

Ataskaitos, analizė ir pranešimai

GPS sekimo įrenginys renka duomenis apie degalų kiekį ir sunaudojimą iš transporto priemonės borto kompiuterio (CANbus) arba iš degalų lygio daviklio, kuris įmontuojamas į degalų baką. Surinkti duomenys siunčiami į TrustTrack platformą, kur transporto parko valdytojas gali juos peržiūrėti ir naudoti detalesnei analizei.

Susisiekite

Gaukite pasiūlymą nemokamai

  • Hidden