Degalų Stebėjimas
ir Kontrolė

STOP kuro vagystėms!

FM icon hero checkKuro lygio ir sąnaudų informacija realiu laiku

FM icon hero checkDegalų bako kontrolė

FM icon hero checkApsauga nuo kuro vagysčių

FM icon hero checkAtaskaitos realiu laiku

Degalų sąnaudos sudaro iki trečdalio visų transporto parko eksploatavimo išlaidų. Tiksli degalų stebėjimo ir valdymo sistema yra efektyvus būdas sumažinti veiklos išlaidas ir padidinti efektyvumą.

Degalų Bako Kontrolė

Degalų lygio sumažėjimas ir padidėjimas yra nuolat sekamas ir aiškiai atvaizduojamas todėl galima laiku nustatyti ar vairuotojas užpildė degalų baką tiek, kiek sumokėjo.

FM_icon_1_fuel-tank
FM_icon_2_theft-protection

Degalų Vagystės Apsauga

Degalų lygio sumažėjimas ir padidėjimas yra nuolat sekamas ir aiškiai atvaizduojamas, todėl galima laiku nustatyti kuro vagystes. Visuomet žinosite kada, kur ir kiek degalų buvo nupilta iš transporto priemonės, realiu laiku gaudami pranešimus apie tokius įvykus. Kuro modulis padės nustatyti degalų vagysčių atvejus– staigus degalų lygio kritimas grafike rodo galimą degalų vagystės įvykį.

Ataskaitos ir Pranešimai Realiu Laiku

GPS sekimo įrenginys renka duomenis apie degalų kiekį ir sunaudojimą iš transporto priemonės borto kompiuterio (CANbus) arba iš degalų lygio daviklio, kuris įmontuojamas į degalų baką. Surinkti duomenys siunčiami į TrustTrack platformą, kur transporto parko valdytojas gali juos peržiūrėti ir naudoti detalesnei analizei.

FM_icon_3_reports
FM_icon_4_fuel-data

Informacija Apie Degalus

Detali degalų lygio ir suvartojimo informacija leidžia palyginti vairuotojus ir transporto priemones, atsižvelgiant į jų kuro suvartojimą ir nuvažiuotą atstumą, planuoti keliones ir degalų papildymo sustojimus bei realiu laiku analizuoti kuro suvartojimo duomenis.

Gaukite nemokamą konsultaciją

Mūsų ekspertai susisieks su Jumis ir suteiks visą reikalingą informaciją apie degalų saugumo užtikrinimą

  • Hidden

Sėkmės Istorija

Galime drąsiai pasakyti jog, kuro bako signalizacijos sprendimas apsaugojo mus nuo nereikalingų nuostolių. Signalizacijos dėka matome, kad vis rečiau gauname pranešimų apie atidaromus mūsų vilkikų krovinių bakus. Ilgapirščiai, kurie jau susidūrė su mumis paprasčiausiai aplenkia mūsų vilkikus, nes žino jog suveikus signalizacijai į kuro bako pranešimą greitai sureaguos vairuotojas. SMS pranešimų apie bandomą atidaryti kuro baką gauname vis mažiau” –  Kristina Švedaitė, Transmoda UAB direktorė

1080x1080 transmoda