Degalų stebėjimas ir kontrolė

Degalų sąnaudos gali sudaryti trečdalį transporto parko išlaikymui skirtų išlaidų, todėl, įmonės dažnai siekia sumažinti šias išlaidas visais įmanomais būdais. Degalų stebėjimo ir kontrolės sprendimas įmonėms pateikia tikslią informaciją apie degalus – likutį, sąnaudas, užpylimą ir nupylimą. Tai leidžia įmonėms gauti tikslias degalų ataskaitas ir remiantis jomis priimti sprendimus, padedančius sumažinti ir optimizuoti degalų sąnaudas.

Tiksli informacija apie degalus

Detali degalų lygio ir suvartojimo informacija leidžia palyginti vairuotojus ir transporto priemones, atsižvelgiant į jų kuro suvartojimą ir nuvažiuotą atstumą, planuoti keliones ir degalų papildymo sustojimus bei realiu laiku analizuoti kuro suvartojimo duomenis.

Degalų taupymas ir kontrolė

Realaus laiko degalų lygio ir sąnaudų informacija leidžia užkirsti kelią degalų vagystėms. Degalų lygio sumažėjimas ir padidėjimas yra nuolat sekamas ir aiškiai atvaizduojamas, todėl galima laiku nustatyti kuro vagystes ir palyginti, ar vairuotojas užpildė degalų baką tiek, kiek sumokėjo. Be to, kai vairuotojas žino, kad degalų kiekis yra stebimias mažiau tikėtina, kad savo veiksmais jį švaistys.

Nemokama konsultacija

Susisiekite su mumis užpildę kontaktų formą (arba skambinkite telefonu +370 5 2045188) ir mes pasiūlysime jums tinkamiausią sprendimą pagal jūsų poreikius.