Transmoda x Ruptela – sėkmingas 10 metų bendradarbiavimas

Transmoda x Ruptela – sėkmingas 10 metų bendradarbiavimas

Kaip visose srityse, taip ir logistikoje yra galybė iššūkių su kuriais susiduria dirbantys šiame sektoriuje. Apskaitos, maršrutų planavimo ir vairuotojų kontrolės sprendimai yra kasdieniai logistikos komandos efektyvumo išbandymai, tačiau išorinių veiksnių: kamščių, nelaimingų atsitikimų, bei kuro vagysčių, negalima suvaldyti vien pasitikint savo specialistų komanda.

Kuro vagystės išlieka viena didžiausių šio sektoriaus problemų, tačiau technologiniai sprendimai apsaugoti kuro baką nuo ilgapirščių, deja, dar nėra taikomi visose logistikos įmonėse. Pavogto kuro nuostoliai, finansinė žala dėl pristatomų krovinių vėlavimo, atsiradusio dėl kuro trūkumo, gadinama įmonės reputacija klientų atžvilgiu – visos šios priežastys skatino logistikos įmonę „Transmoda“ išbandyti ilgamečių telematikos ekspertų, kompanijos „Ruptela“, sprendimą kuro bako apsaugai.

UAB „Transmoda“ – daugiau nei 10 metų tarptautinių krovinių pervežimo paslaugas teikianti įmonė, kurios  sėkmingos veiklos pagrindas yra klientų pasitikėjimas bei laiku ir saugiai pristatyti kroviniai. Įmonės vadovė Kristina pasidalino, jog tiek metų praleidus rinkoje, daugumą klientų jau drąsiai gali vadinti savo draugais, o mus,  kompaniją „Ruptela“, įvardijo kaip partnerį, kuris savo teikiamais sprendimais padeda tuos draugus nenuvilti. „Transmoda“ įmonės vadovė sutiko pasidalinti savo patirtimi ir įžvalgomis su mumis

MicrosoftTeams image 19

Kas paskatino jus kreiptis į „Ruptela“ ?

Į „Ruptela“ įmonę kreipėmės gavę mūsų partnerių rekomendaciją, kuriems šios kompanijos pasiūlyti sprendimai pasiteisino ir padėjo  efektyvinti transporto valdymą.

Kas lėmė, kad pasirinkote mūsų sprendimą? Rinkoje nesame vieninteliai teikiantys tokius sprendimus.

Sprendimo pasirinkimą lėmė mūsų poreikių išklausymas ir greitas prisitaikymas prie jų. Kaip ir visose gyvenimo srityse, svarbiausia žmogiškas bendravimas, kuriuo „Ruptela“ išsiskyrė iš konkurentų.

Kokius jūsų lūkesčius pateisino mūsų sprendimas? Sutaupėte resursų?

Galime drąsiai pasakyti jog, kuro bako signalizacijos sprendimas apsaugojo mus nuo nereikalingų nuostolių. Signalizacijos dėka matome, kad vis rečiau gauname pranešimų apie atidaromus mūsų vilkikų krovinių bakus. Ilgapirščiai, kurie jau susidūrė su mumis paprasčiausiai aplenkia mūsų vilkikus, nes žino jog suveikus signalizacijai į kuro bako pranešimą greitai sureaguos vairuotojas. SMS pranešimų apie bandomą atidaryti kuro baką gauname vis mažiau.

Ką patartumėte įmonėms, kurios susiduria su panašiomis problemomis? Ar rekomenduotumėte mūsų sprendimą?

Patarčiau nestovėti vietoje ir ieškoti išeities. Nėra neišsprendžiamų problemų, tik iššūkiai, kuriems tereikia rasti tinkamą sprendimą. Esame XXI amžiuje todėl logistikos, kaip ir kitų industrijų, technologijos neaplenkia. Prieš 10 metų, kai pradėjome dirbti, nebuvo tokių krovinių sekimo sprendimų kokius turime dabar. Norėdami išsiaiškinti paprasčiausius dalykus, kaip vairuotojo buvimo vietą, vadybininkai turėdavo nuolatos skambinti vairuotojams, tikrinti ar krovinys bus pristatytas laiku. Dabar mūsų darbą palengvina tokios sistemos kaip „TrustTrack“. Bene svarbiausią savo resursą – laiką, mūsų vadybininkai gali panaudoti spręsdami kitas užduotis.

Ar planuojate naudoti mūsų sprendimą ateityje?

Atsikratę nereikalingo galvos skausmo dėl kuro vagysčių ir palengvinę savo vadybininkų darbą „Ruptela“  sprendimų pagalba jaučiamės saugesni, o mūsų vairuotojai po ilgos kelionės gali ilsėtis, o ne sergėti vilkiką.
Rekomendavome jus ne vienam partneriui, kurie taip pat liko patenkinti. Neplanuojame bent artimiausius 10 metų nieko keisti.