Apie mus

Mes – Ruptela! Transporto telematikos įmonė, kurianti visapusius transporto valdymo sprendimus, kuriuos sudaro GPS sekimo įrenginiai ir realaus laiko transporto stebėjimo ir kontrolės sistema TrustTrack. Kuriame ir gaminame visas sprendimo dalis patys, todėl galime užtikrinti aukščiausią kokybę ir geriausius rezultatus.

Europe trustTrack 01

Esame sparčiai auganti įmonė su į klientus orientuota organizacijos kultūra. Nuolat kuriame transporto valdymo sprendimus įmonėms, kurios siekia optimizuoti transporto parko išlaidas. Visapusį transporto valdymo sprendimą sadaro GPS sekimo įrenginai, realaus laiko transporto stebėjimo ir kontrolės sistema TrustTrack, techninės pagalba bei ryšys.

Komandoje puoselėjamos trys pagrindinės vertybės –  drąsa, rūpestingumas bei darnus vystymasis – skatina mus judėti į priekį kaip asmenybes bei profesionalus, kurie padeda klientams efektyviau valdyti jų verslo procesus bei plėti veiklos sritis.

Kokybės politika

Siekdama didinti darbuotojų įsitraukimą į įmonės veiklą ir jos augimą, stiprinti savo konkurencinį pranašumą rinkoje, patenkinti klientų poreikius ir lūkesčius, bendrovė ypatingą dėmesį skiria kokybės valdymui.

UAB „Ruptela“ kokybės valdymo sistema buvo sertifikuota 2011 metais, tačiau įmonės sklandi veikla, greita ir konstruktyvi reakcija į pokyčius bei gebėjimas lanksčiai pertvarkyti vidaus procesus jau daugelį metų leidžia užtikrinti, kad užsakymai ir įsipareigojimai klientams būtų įvykdomi laiku ir kokybiškai bei būtų siūlomi geriausi sprendimai.

Įgyvendinti šiuos tikslus įmonei padeda kokybės valdymo sistema ISO 9001.

Sertifikavimo apimtis:

Elektroninių prietaisų projektavimas, gamyba, valdymas, palaikymas ir pardavimas, programavimo ir nuotolinio stebėjimo paslaugos.

Valdymo standartų reikalavimai motyvuoja įmonę užtikrinti kokybę ir siūlyti klientams pažangiausias technologijas, plėsti parduodamų produktų asortimentą ir teikti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias griežčiausius Europos Sąjungos reikalavimus.

Kokybės valdymo sistema paskatins įmonės darbuotojus sutelkti dėmesį ne tik į finansinius rodiklius, bet ir į procesų optimizavimą bei santykių su klientais gerinimą. Be to, ji padės suderinti ilgalaikius ir trumpalaikius tikslus. Bene svarbiausias tikslas diegiant kokybės valdymo sistemą buvo pasiūlyti klientams konkurencingus produktus ir užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, siekiant didesnio esamų ir potencialių klientų pasitikėjimo ir lojalumo.

Mūsų Vizija – Kurti tvarų pasaulį sudarant sąlygas pačiam efektyviausiam transporto naudojimui.

Mūsų Misija – Palengvinti klientų darbą pristatant lengvai naudojamus prognozavimo, transporto valdymo bei procesų automatizavimo sprendimus.

Dabartinis įmonės vadovas Andrius Rupšys Ruptelą įkūrė 2007 metais ir nuo to laiko įmonė augo keliasdešimt kartų. Mūsų kelionę pradėjo nedidelė 3 asmenų komanda, o šiuo metu esame tarptautinė kompanija, kurioje kasdien tvaresnį pasaulį siekia kurti daugiau nei 250 savo srities profesionalų, dirbančių su klientais 127 pasaulio valsybėse.

Ruptela ant stogo

Pagrindinė mūsų būstinė – Vilniuje, tačiau siekdami būti arčiau savo klientų savo biurus turime Jungtinėse Amerikos Valstijose, Meksikoje, Airijoje, Lenkijoje, Ukrainoje.

Norite sužinoti daugiau?

Susisiekite su mumis!

Norite prisijungti prie mūsų?

Aplankykite mūsų Karjeros puslapį!