Tachografo failų atsiuntimas

Pilnas skaitmeninio tachografo sprendimas lengvam vairuotojų darbo laiko valdymui atitinkant Europos Sąjungos reikalavimus.

Vairavimo ir poilsio režimo kontrolė

Naudodami TrustTrack matykite vairuotojo vairavimo bei poilsio laiko pažeidimus. Naudodami naująjį modulį ‚Važiavimo laikas‘, transporto vadybininkai gali analizuoti, kiek buvo vairavimo bei poilsio laiko pažeidimų, kas juos sukėlė, taip pat, galima numatyti, kaip tokių pažeidimų išvengti ateityje. Šio modulio teikiama vertė jūsų verslui– baudų numatytų (EB) reglamente nr. 561/2006 išvengimas.

Automatinis tachografo failų ir vairuotojo kortelės duomenų parsisiuntimas (.DDD, .tgd,. v1b)

Laiko analizė, skirta vairuotojų vairavimo ir poilsio laiko valdymui

Duomenų perdavimas į kitus serverius ir API integracija

Veikia su išmaniaisiais tachografais (VDO ir Stoneridge)


Nuotolinis Tachografo duomenų atsisiuntimas

Tachografo duomenų valdymas gali būti lengvas, greitas ir tikslus: GPS įrenginys yra prijungiamas prie skaitmeninio tachografo ir periodiškai atsisiunčia jame esančius duomenis. Gauti duomenys yra persiunčiami į TrustTrack sistemą ir ten apdorojami. Gauta ir apdorota informacija yra atvaizduojama Tachografo bylų bei Važiavimo laiko moduliuose. Tachografo duomenys gali būti atsiunčiami pagal vairuotoją arba pagal automobilį atskirai. Arba atsisiuntimas gali būti vykdomas nustatytoms vairuotojų arba automobilių grupėms, tuo pačiu metu. Tachografo ir vairuotojų kortelių duomenis galima atsisiųsti .ddd formatu. Taip pat, .tgd ir .v1b formatais, kaip reikalaujama Prancūzijoje ir Ispanijoje.

Funkcijos

  • Tachografo failų atsisiuntimas;
  • Vairuotojo kortelės failų atsisiuntimas;
  • Automatinis failų atsiuntimas pagal jūsų iš anksto numatytą tvarkaraštį;
  • Automatiškai identifikuojama vairuotojo kortelė;
  • Papildomi tachografo duomenys: klaidos, įvykiai, išsami informacija apie greitį ir kiti techniniai duomenys.

Tachografo failai gali būti automatiškai persiųsti į kitus FTP serverius, tad tachografo failus persiųsti į trečiųjų šalių sistemas yra itin paprasta.

Išmaniojo tachografo palaikymas

Nuo 2019 m. birželio 15 d. kiekvienoje naujoje transporto priemonėje, vykdančioje transporto paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, turi būti įrengtas naujos kartos išmanusis tachografas.

Laiko analizė

Valdykite vairuotojų vairavimo ir poilsio laiką remdamiesi (EB) reglamentu nr. 561/2006.


Valdykite vairuotojų vairavimo ir poilsio laiką remdamiesi (EB) reglamentu nr. 561/2006.

  • Likęs vairavimo laikas einamai dienai ir/ar savaitei
  • Laikas, kada reikia sustoti einamos dienos ir savaitės poilsiui
  • Nuvažiuotas laikas
  • Pratęsti važiavimo ir sumažinti poilsio laikai

Ši ataskaita gali būti išsiųsta jums elektroniniu laišku už pasirinktą laiko periodą. Naudojant API integraciją informacija apie vairuotojų darbo laiką taip pat gali būti persiųsta į trečiųjų šalių sistemas.