Vidutinio dydžio Lenkijos transporto bendrovei reikėjo tinkamo telematikos sprendimo

Kaip TrustTrack pagelbėjo šioje situacijoje?

Logistikos įmonės JTC transporto priemonių parke yra aštuoniolika vilkikų ir nors prieš tai įmonė jau turėjo įsidiegusi telematikos sistemą, įmonė nutarė ją atnaujinti. Pagrindinė priežastis ­– poreikis patobulinti ir automatizuoti vairuotojų darbo laiko valdymą ir kontrolę kelyje.

JTC kreipėsi į Ruptelą ir per mažiau nei mėnesį įdiegėme jiems savo sprendimą. Sistemos diegimui prireikė vos kelių susitikimų: pirmiausia, apsilankėme pagrindinėje įmonės būstinėje, tada įvertinome įmonės poreikius ir susitarėme dėl likusių formalumų.

37281916 232856173995467 8573161280125272064 o
Forest-Trees-Soundcloud-Banner-1-1-2480x300

Pagrindinis įmonės noras buvo kontroliuoti vairuotojų darbo laiką. Ši funkcija galima sukuriant kiekvienam vairuotojui asmenines TrustTrack paskyras. Programa registruoja visus vairuotojų veiksmus, pavyzdžiui, darbo ir poilsio laiką, pasiekiamumą ir panašiai. TrustTrack generuoja atskiras ir lengvai prieinamas ataskaitas apie kiekvieno vairuotojo darbo laiką, kurios automatiškai papildomos išsamiais galimų pažeidimų aprašymais, nurodant ir jų rimtumą.

Dėl šių funkcijų vadybininkai ir kiti darbuotojai, vedantys vairuotojų apskaitą bei sprendžiantys žmogiškųjų išteklių klausimus, turi galimybę gauti tikslius duomenis apie vairuotojo darbą ir transporto priemonę. Papildoma funkcija – galimybė atsisiųsti tachografo duomenis nuotoliniu būdu, be būtinybės transporto priemonei būti bazėje (duomenys atsiunčiami .ddd formatu).

Šiuos failus taip pat galima eksportuoti į integruotus prietaisus ir išorines laikmenas, skirtas minėtų duomenų saugojimui. Tachografo duomenis taip pat galima susieti su vairuotojų kortelių failais –  tokiu būdu visada yra aiškiai matoma sąsaja tarp vairuotojo darbo laiko ir transporto priemonės. Taip pat galima lengviau identifikuoti ir įvairias kitas situacijas, pavyzdžiui, prastovas ar klaidas.

Kita naudinga funkcija, kuria taip pat naudojasi ir JTC logistikos vadybininkai – degalų kiekio stebėjimas transporto priemonių bakuose. Tai leidžia tiksliai apskaičiuoti kelionės išlaidas.

Dar viena didelio populiarumo sulaukusi funkcija, kuri yra pritaikyta šio tipo transporto priemonėms – tai vilkikų maršrutų planavimas, integruojant HEREmaps programos žemėlapius. Programinėje įrangoje gali būti įvedami atitinkami parametrai, pavyzdžiui, ilgis, plotis, aukštis, svoris, ašiai tenkanti apkrova ir priekabų skaičius. Remdamasi šia informacija, TrustTrack sistema pasiūlo maršrutą išvengiant kelių, kuriais tokio tipo transporto priemonėmis važiuoti yra draudžiama pagal vietos kelių reikalavimus.

Taip pat galima nustatyti, jog maršrute nebūtų staigių posūkių, kurie yra pavojingi ir sunkiai įveikiami gabenant ilgą krovinį. Planuodamas maršrutus su TrustTrack, transporto ir logistikos vadybininkas gali nurodyti, kokio maršruto jis nori – greičiausio ar patogiausio, atsižvelgiant į transporto priemonės ilgį ir numatomą vairavimo trukmę. TrustTrack, su integruotais Google Maps ir HEREmaps žemėlapiais, taip pat įvertina eismo sąlygas realiuoju laiku ir galimus trikdžius numatytuose maršrutuose. JTC darbuotojai pabrėžė, kad ne visose telematikos sistemose yra maršruto planavimo funkcija, kuri būtų tiksliai pritaikyta vilkikų poreikiams.

Forest-Trees-Soundcloud-Banner-1-1-2480x300

Sistemos montavimas ir diegimas vyko sklandžiai. Vairuotojams nereikėjo jokių papildomų mokymų, o su duomenų baze dirbantys logistikos vadybininkai, turintys patirties dirbant su įvairiausiomis telematikos sistemomis, pastebėjo, kad TrustTrack yra labai paprasta naudotis ir įvardino, kad sistema pasižymi intuityvia sąsaja, palengvinančia naudojimąsi visomis parinktimis.

Per šešis naudojimosi TrustTrack sistema mėnesius JTC bendrovės darbuotojai į klientų aptarnavimo skyrių kreipėsi tik kartą, kai reikėjo atnaujinti programinę įrangą. Ši problema buvo greitai ir lengvai išspręsta.

Gal metas išbandyti TrustTrack ir jums? Užildykite formą ir mes su jumis susisieksime.