Transporto priemonės ir krovinio saugumas

Gabenamo krovinio praradimas ar pažeidimas gali įmonėms sukelti rimtą finansinę žalą. Šis sprendimas yra įvairių funkcijų rinkinys, kuris padeda užtikrinti transporto priemonių ir krovinių saugumą.

  • Temperatūros stebėjimas
  • Nuotolinis variklio degimo užblokavimas
  • Durų būklės stebėjimas
  • Ir kiti saugumo sprendimai
Refrigerated-trailer

Temperatūros stebėjimas

Krovinio temperatūros stebėjimas

Tinkamos temperatūros užtikrinimas yra būtinas greitai gendančių prekių transportavimui.

Temperatūros duomenys gali būti gaunami arba tiesiai iš sunkvežimio šaldymo įrangos, arba iš papildomai įrengtų temperatūros daviklių. Temperatūrai pasikeitus, galite gauti pranešimus, reaguoti į juos ir taip užtikrinti krovinių temperatūros reikalavimų atitikimą. Taip pat, galite generuoti ataskaitas, kur matysite krovinio temperatūros pasikeitimų informaciją.

Temp
Ignition blocking 1

Nuotolinis variklio degimo užblokavimas

Transporto priemonės saugumas

Nuotolinis variklio degimo užblokavimas ir pavojaus pranešimo mygtukai padeda apsaugoti transporto priemonę nuo vagystės.

Taip pat, įvairūs vairuotojų identifikavimo būdai leidžia nustatyti kas ir kada buvo atsakingas už transporto priemonę ir krovinį.

Durų būklės stebėjimas

Užtikrinkite krovinių saugumą

Užtikrinkite krovinių saugumą gaudami informaciją apie priekabos durų atidarymą ir uždarymą. Instaliuoti durų jutikliai padeda žinoti kada ir kur priekabos durys buvo atidarytos ir uždarytos. Tai padeda apsaugoti krovinį nuo neteisėto naudojimo ar sugadinimo.

Transporto vadybininkas arba vairuotojas gali gauti pranešimus elektroniniu paštu, SMS žinute arba pranešimu sistemoje, tuo atveju, kai įvyksta durų atidarymas.

Trailer door

Daugiau sprendimų saugumui užtikrinti

Gaukite daugiau sprendimų savo transporto saugumo užtikrinimui

Priekabos priskyrimas

Pažiūrėkite, kuri priekaba sujungta su kokiu sunkvežimiu. Stebėkite priekabų sukabinimo ir atkabinimo įvykius.

Panikos mygtukas

Įvykus nenumatytam atvejui (Pvz.: Sukėlus avariją), vairuotojas apie tokią kritinę situaciją gali skubiai pranešti transporto vadybininkui ar pagalbos tarnybai.

Aliarmo sistema

Papildoma aliarmo sistema apsaugo krovinį,  įvykio atveju informuodama vairuotoją per garsinį aliarmą ir išsiųsdama pranešimą transporto vadybininkui ar pagalbos tarnybai.

Alkoholio aptikimas

Neleidžiama užvesti transporto priemonės, jei vairuotojas yra apsvaigęs nuo alkoholio.  Informacija apie tokį įvykį išsiunčiama transporto vadybininkui.

Apsivertimo perspėjimo signalas

Gaukite pranešimą, jei transporto priemonė ar priekaba apvirs.

Nuovargio jutiklis

Nuovargio jutiklis nustato vairuotojo nuovargio lygį ir įspėja vairuotoją garsiniu pranešimu, apsaugodamas vairuotoją nuo užmigimo. Nuovargio jutiklis taip pat gali fotografuoti ir siųsti nuotraukas transporto vadybininkui.

Pažangi vairuotojo pagalbos sistema

Pažangi vairuotojo pagalbos sistema „Mobileye“ naudoja matymo jutiklį, kad apžiūrėtų kelią ir garsiniais bei vaizdo signalais įspėtų vairuotoją jeigu priekyje numatoma grėsminga kliūtis.

Geozonos

Būkite informuotas, kai transporto priemonė palieka iš anksto nustatytą darbo vietą (miestas, šalis, statybų zona, garažas ir kt.)

Security solution

Susisiekite

Gaukite pasiūlymą nemokamai

  • Hidden