Pelno nesiekianti organizacija „Maisto bankas“ apie „TrustTrack“ sistemos naudą

„Maisto bankas“ – pelno nesiekianti organizacija užsiimanti maisto surinkimu ir paskirstymu. Organizacijos automobilių parką sudaro 13 transporto priemonių – mikroautobusų.

Neseniai „Maisto bankas“ įsidiegė mūsų telematikos sprendimą „TrustTrack“. „Maiso bankas“ telematikos sistema naudojosi ir anksčiau – apie 7 metus buvo naudojama kito tiekėjo telematikos sistema. Organizacijos teigimu, ieškoti naujo sprendimo paskatino siekis užtikrinti logistinės grandies skaidrumą tiek dėl maisto transportavimo, tiek dėl kuro apskaitos. „TrustTrack“ sistema pasirodė galinti užtikrinti šiuos abu aspektus.

Line of trucks on the road
Forest-Trees-Soundcloud-Banner-1-1-2480x300

„Maisto bankas“ atstovai atskleidė, kad lemiamas faktorius dėl kurio buvo nuspręsta įsigyti Ruptelos sprendimą, buvo siūloma pagalba tiek integracijos metu, tiek po jos. Kitas veiksnys lėmęs pasirinkimą – „TrustTrack“ platesnis paslaugų paketas įkaitant tokius funkcionalumus, kaip temperatūrų fiksavimas bei automatinės ataskaitos.

 Problemų sprendimas

„Maisto bankas“ įvardino net keletą svarbių problemų, kurias pavyko išspręsti naudojant „TrustTrack“ sistemą. Visų pirma, sistema labai supaprastino kuro apskaitą. Taip pat, galima efektyviai planuoti maršrutus bei užtikrinti vairuotojų kontrolę. Kita svarbi TrustTrack funkcija – galimybė realiuoju laiku stebėti transporto priemones. Tai padeda  greitai reaguoti į atsiradusius naujus iškvietimus ar kitas problemas, tokias kaip mikroautobusų gedimai.

Kas organizacijoje naudojasi „TrustTrack“ sistema?

„Maisto banko“ teigimu, aktyviausiai sistema naudojasi penkių padalinių vadovai bei direktoriaus pavaduotoja. Nepaisant to, prieigą turi ir daugiau darbuotojų, kuriems aktualu sekti organizacijos transporto priemones realiuoju laiku.

Organizacija įvardina pagrindinius „TrustTrack“ funkcionalumus, kurie atneša naudą. Visų pirma – tai galimybė realiuoju laiku matyti automobilių būseną bei vietą, taip pat matyti maršrutų istoriją, kas leidžia efektyviai koordinuoti darbą. Taip pat, ataskaitos apie kuro sunaudojimąženkliai palengvina įmonės apskaitą.

Nauda

Praėjus nepilniems metams po „TrustTrack“ integracijos „Maisto Banke“, organizacija įžvelgia naudą naudojantis Ruptelos sprendimu bei patvirtina, kad paslaugos atitinka lūkesčius. Didžiausia nauda įdiegus „TrustTrack sistemą –  sutaupomas laikas apskaitai, planavimui, tiesioginiam darbui koordinuojant maršrutus. „Maisto bankas“ teigia kad rekomenduotų Ruptela sprendimą ir kitoms įmonės bei organizacijoms.

Gal metas išbandyti TrustTrack ir Jums? Užildykite formą ir mes su Jumis susisieksime.

Forest-Trees-Soundcloud-Banner-1-1-2480x300