4 populiariausi mitai apie transporto valdymą

Vedami smalsumo, atlikome vidinį tyrimą, kuriuo norėjome išsiaiškinti, kokie mitai sklando apie transporto valdymo sprendimus.

IMG_0626-2Pardavimų Afrikai ir Vidurio Rytams skyriaus vadovas Igor Poliščuk, kuris „Rupteloje“ dirba jau 6 metus, papasakojo apie 4 pagrindinius mitus.

Aš neturiu pakankamai transporto priemonių

Jei tik turite daugiau nei vieną veikiančią transporto priemonę – turite pakankamai transporto valdymo sistemoms įdiegti. Turime klientų su 5000 objektų, turime ir tokių, kurie turi 2-5 mašinas. Nepriklausomai nuo turimo transporto kiekio, valdymo sistemos užtikrina laiko ir pinigų taupymą, o efektas juntamas iškart.

Man per brangu

Iš pirmo žvilgsnio tai gali atrodyti kaip nemaža investicija, bet dažniausiai transporto valdymo sistemų įdiegimas atsiperka jau per pirmus metus. Ir tai tik įskaičiuojant kuro sąnaudas ir eksploataciją, o kur dar sutaupytas laikas ir išaugęs našumas, akivaizdžiai prisidedantis prie kompanijos santaupų. Verta paminėti, jog įsigiję transporto valdymo sistemas, įsidiegiate aukščiausio lygio technologines ir programines įrangas, kurios renka ir analizuoja didelius kiekius duomenų bei teikia vertingas įžvalgas. Be to, galima rinktis ir mėnesinį mokėjimo paketą.

Įranga skirta sekti darbuotojus

Pirmiausiai išgirdę apie transporto valdymo sistemų įdiegimą jų kompanijoje darbuotojai reaguoja neigiamai. Šie galvoja, jog darbdaviai jais nepasitiki, nori sekti ir kontroliuoti. Tačiau realybė visai kitokia. Šios sistemos sukurtos palengvinti darbuotojo kasdienes užduotis, padėti pasiekti geriausius rezultatus, pateikiant naudingą informaciją ir įžvalgas.

Visos transporto valdymo sistemos vienodos

Ir taip, ir ne. Jos išties visos vienodos, jei matome jas kaip mažas juodas dėžutes ir ekranėlį su žemėlapiu. Toks yra šių sistemų pagrindas. Tačiau yra gausybė papildomų funkcijų, kurios mūsų kuriamose sistemose išsiskiria iš kitų. Be kitų siūlomų pagrindinių mašinų sekimo ir maršrutų stebėjimo funkcijų, mes siūlome ir transporto priemonių borto kompiuterių informacijos kaupimą, vairavimo įpročių ir stiliaus analizę.