5 degalų vagysčių būdai. 1 dalis

Mūsų kompanijos pardavimų Afrikai ir Vidurio rytams vadovas Igoris Poliščukas pasidalino patirtimi, kaip vairuotojų tarpe paplitusios kuro vagystės, jų tipais ir būdais, ir, žinoma, kaip to galima išvengti.
Tokie vagysčių metodai, kaip skylė degalų bako dugne, jau grimzta į praeitį. Tačiau „gudravimo“ principas išlieka tas pats. Kaip apgauti darbdavį?

Vagystės būdas Nr. 1

Paprastas vagystės būdas – deklaruoti neteisingas kuro sąnaudas. „Tai dažniausiai pasitaiko tose įmonėse, kur yra patvirtintos kuro normos. Kitaip tariant, sutarta, kad automobilis suvartoja 8-10 litrų degalų, o iš tikrųjų jis vartoja 5-6 litrus. Tuomet skirtumą nesąžiningas vairuotojas pila į kitą mašiną ar parduoda kaimynui, ar dar kažkam“, – sako I. Poliščukas. Beje, būna atvejų, kai apvagiami ir patys vairuotojai. „Dažnai vagia ne tik vairuotojai – vagiama ir iš vairuotojų, kol jie miega ir panašiai. Galima įdiegti ir degalų bakų signalizaciją – vairuotojas yra kabinoje, o mes sistemoje matome, kad bakas atidarytas tada, kai jis neturi būti atidarytas“, – sako I. Poliščukas.

Visą straipsnį galite rasti: www.delfi.lt/auto/patarimai/sokiruojanti-tiesa-kiek-ir-kaip-lietuviai-vagia-degalus.d?id=70894336