Bevielis GPS sekimo sprendimas

Tansporto valdymo sprendimai tiekėjų yra nuolat tobulinami įdiegiant naujas funkcijas ar taikant naujas technologijas. Aiškus rinkos poreikių ir tendencijų supratimas paskatino mus sukurti savo belaidį GPS sekimo sprendimą. Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti FM-Pro4 BT.


Apie GPS prietaisą
FM-Pro4 Bluetooth (BT) yra pažangus GPS sekimo prietaisas, skirtas sunkiosiom transporto priemonėm. Jis skirtas transporto sekimui ir stebėjimui, bei gali gauti informaciją iš standartinių CANbus protokolų, tokių kaip FMS ir J1708. Įrenginys aprūpintas Bluetooth Low Energy 4.0 moduliu, kuris suteikia galimybę užmegzti belaidį ryšį su aksesuarais.

Bevielis ryšys
Su FM-Pro4 BT galima prijungti iki 5 temperatūros jutiklių ir įvairių kitų priedų. Bevielis ryšys supaprastina montavimo procesą ir sumažina išlaidas panaikinant papildomą darbą montuojant laidus. Taip pat, pašalinama rizika pažeisti transporto priemonės garantiją montuojant laidus. Be to, Bluetooth technologija sukuria galimybes būsimiems atnaujinimams, nes yra prieinama bei pažangi technologija.

Mobilioji programėlė
FM-Pro4 BT taip pat turi mobiliąją programėlę (pritaikytą Android), kuri padeda vairuotojui kasdieninėje veikloje. Pirma, ji gali būti naudojama kaip identifikavimo priemonė (per vairuotojo individual išmanųjį telefoną), ja galima greitai išsiųsti perspėjimą ir nustatyti kelionės tipą – verslo ar privatų. Šia programėle galima aktyvuoti parametrus per skaitmeninę išvestį.

Judėjimas pirmyn
Tai mūsų pirmasis bandymas sujungti belaidę technologiją su GPS sekimo prietaisu ir mes manome, kad jis gana sėkmingas. Visgi GPS sekimo prietaiso jungimas kabinoje su aksesuarais priekaboje dažnai yra brangi ir nemaloni užduotis. Galime drąsiai teigti, kad ties čia nesustosime ir ateityje pristatysime dar daugiau belaidžių GPS sekimo sprendimų.