Efektyvus vairuotojų ir jų transporto priemonių valdymas

TrustTrack yra transporto stebėjimo ir kontrolės sistema, kuri leidžia įmonėms sekti savo transporto priemones realiu laiku ir užtikrinti darbo našumą. Nors sekimo sistemos nėra naujiena, tačiau tokios šiuolaikinės programinės įrangos kaip TrustTrack tikrai gali nustebinti savo galimybėmis.

Verslo produktyvumas

Šimtų ar net tūkstančių automobilių ir jų vairuotojų priežiūra ir valdymas skamba kaip nelengva užduotis, reikalaujanti atsakomybės ir tikslumo. Siekdami užtikrinti maksimalų našumą bei atitinkamas darbo sąlygas darbuotojams, transporto valdymo sistemos, tokios kaip TrusTrack, yra būtinos.

Kartu su GPS sistemomis TrustTrack programinė įranga renka tokią informaciją, kaip transporto priemonės buvimo vieta, maršruto istorija ir pokyčiai, kuro balansas ir sąnaudos, techninė informacija apie automobilį ir jo būklę, vairuotojų darbo ir poilsio laiką ir pan. Tokia informacija padeda įvertinti transporto priemonių ir vairuotojų produktyvumą ir našumą.

Transporto valdymo sistemos ne tik padeda stebėti transportą ir vairuotojus, bet ir padeda jiems pasiekti kelionės tašką efektyviausiu būdu. Visa informacija apie naujus paskirties taškus, maršruto pakeitimus ir papildomas kryptis gali būti iškart perduodama darbuotojui. Tokiu būdu ir vairuotojai gali perduoti visą būtiną informaciją paskirstymo centrams apie nenumatytą delsimą ar pasikeitusį pristatymo laiką.

TrustTrack transporto valdymo sistema taip pat galima ir mobiliuosiuose įrenginiuose. Matydami visą reikiamą informaciją telefone, darbdaviai gali greičiau reaguoti į pasikeitimus ir įspėti darbuotoją, tokiu būdu užtikrinant verslo produktyvumą.

Pirmiausiai – saugumas

Prie viso to, transporto valdymo sistemos užtikrina ir vairuotojo saugumą. Panikos mygtukų įdiegimas suteikia galimybę vairuotojams perduoti signalą valdymo centrui nelaimės atveju. Be to, kiti specialūs prietaisai, įdiegti transporte, leidžia valdymo centrui sustabdyti transporto variklį vagystės atveju. Tolimųjų reisų vairuotojų profesija pavojinga, todėl transporto valdymo sistemos tarnauja ne tik verslui, bet ir patiems vairuotojams bei jų šeimoms.