Gitex technologijų savaitė 2017

Spalio 8 – 12 dienomis UAB  „Ruptela” komanda dalyvavo Gitex 2017 technologijų savaitėje. Šiame renginyje be pertraukos dalyvaujame jau nuo 2013 metų, kadangi tai yra svarbiausias technologijų ir inovacijų renginys Vidurio rytų regione. Skaičiuojama, kad šiais metais renginį aplankė apie 150 000 lankytojų, o renginio metu savo produktus pristatė virš 4400 kompanijų iš 97 valstybių.

Šiemet UAB „Ruptelą“ atstovavo keturių žmonių komanda – Gintarė, Agnė, Esraa ir Imran, kurie per penkias dienas pabendravo su šimtais renginio dalyvių.

Gitex 2017

Jau pirmąją renginio dieną paaiškėjo, kas labiausiai domino renginio svečius – tai realaus laiko transporto stebėjimo ir kontrolės sistema TrustTrack.  Ypatingai daug svečių dėmesio sulaukė ekonomiško vairavimo, apžiūros darbų, degalų ir komunikacijos moduliai TrustTrack sistemoje. Labai palankiai buvo įvertinta ir galimybė integruoti TrustTrack su kitomis bendrovių jau naudojamomis IT sistemomis.

Taip pat, didelio pasisekimo sulaukė ir mūsų GPS sekimo įrenginys su Bluetooth, kuris leidžia belaidžiu būdu prijungti papildomus aksesuarus, skirtus transporto priemonės stebėjimui ir kontrolei. Belaidis aksesuarų prijungimas supaprastina jų montavimą bei apsaugo nuo transporto priemonės garantijos pažeidimo, nes nebereikia vedžioti laidų nuo puspriekabės iki kabinos.

Gitex 2017 technologijų savaitėje dalyvauta pagal projektą „UAB „RUPTELA“ naujų užsienio rinkų paieška ir esamų rinkų plėtra“ (projekto Nr. 03.2.1-LVPA-K-801-02-0223), dalinai finansuojamą pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę Nr. 03.2.1-LVPA-K-801 „Naujos galimybės LT“.

ESFIVP I 1