Greičiausiai augantis GPS prietaisų ir sistemų tiekėjas Lietuvoje

Didžiuojamės būdami viena greičiausiai augančių technologijos kompanijų Lietuvoje.

Kasmet rengiamame Deloitte greičiausiai augančių kompanijų Centrinėje Europoje reitinge „CE Technology Fast 50“ „Ruptela“ Lietuvoje įvertinta geriausiai. Ir tai dar ne viskas. Toks įvertinimas kompanijai suteikiamas 3 metus iš eilės!

2013 metais užėmėme 5-tą vietą su 1282 proc. pajamų augimu per pastaruosius ketverius metus, 2014 metais – 7-tą vietą su 1211 proc. augimu, o pernai, 2015 metais, – 36-tą vietą su 342 proc. augimu.

Pernai „CE Technology Fast 50“ reitingai paskelbti jau 16-tą kartą, o geriausiai jie apibūdinami Deloitte Centrinės Europos direktoriaus Alastair Teare žodžiais: „CE Technology 50” kompanijų reitingavimu siekiame pasidžiaugti mažomis ir didelėmis, viešomis ir privačiomis, vietinėmis ir pasaulinėmis kompanijomis, prisidedančiomis prie technologinių inovacijų, kurios veda mūsų regiono industriją ir verslą pirmyn”.

Įdomus faktas – jokia kita Lietuvos įmonė nebuvo minėtame reitinge taip aukštai tiek metų iš eilės. Taip pat verta paminėti tai, jog nedaugelis kompanijų, gaminančių GPS prietaisus ir plėtojančių transporto sekimo sistemas, yra pripažįstamos technologinių inovacijų srityje.