Kodėl verta stebėti automobilių parką?

Susipažinkite su įmonės automobilių parko stebėsenos nauda.

Esate įmonės automobilių parko savininkas ir norite kontroliuoti kiekvieną įmonės automobilį bei vairuotoją, kad nuolat stebėtumėte savo darbuotojus ir lengviau valdytumėte įmonės automobilių parką nuotoliniu būdu? Norite reguliariai stebėti kuro lygį? Įmonės automobilių parko stebėsena – tai puikus sprendimas Jūsų įmonei. Susipažinkite su priežastimis, dėl kurių tai verta taikyti versle!

Kuo padeda įmonės autoparko stebėsenos sistema? Susipažinkite su jos pavyzdžiais:

Įsivaizduokite situaciją, kai turite sužinoti tikslią išvykusio įmonės automobilio buvimo vietą, tačiau neturite galimybių patikrinti, kur šiuo metu yra Jūsų vairuotojas. Krovinio laukiantis klientas klausia, kada jis bus pristatytas ir nori kuo greičiau sužinoti tikslų krovinio statusą. Kaip tai padaryti? Sprendimas yra automobilių parko stebėsena, kuri realiu metu leis Jums lengvai valdyti darbuotojų grupę ir automobilius.

Automobilių parko GPS stebėsenos sistema suteikia galimybę nedelsiant gauti informaciją apie kiekvieno įmonės automobilio buvimo vietą ir sužinoti tikslų transporto priemonės statusą. Jūs sužinosite, ar Jūsų darbuotojas vyksta į paskirties vietą, ar šiuo metu turi pertrauką poilsiui. Tokia stebėsena padės Jums nuotoliniu būdu ne tik lengvai valdyti darbuotojus, bet ir padės labiau juos kontroliuoti. Galėsite greitai nustatyti tikslias transporto priemonės koordinates ir pateikti klientui nuorodą su transporto priemonės buvimo vieta. GPS stebėsena leis Jums ne tik patogiai valdyti įmonės automobilių parką, bet pirmiausia tai bus labai patogu Jūsų klientams, kurie gaus būtiną informaciją ir galės stebėti krovinio statusą.

Tarkime, Jūsų įmonė aptarnauja automobilių sektoriuje dirbančius klientus. Vadybininkas, atsakingas už pristatymą (supply chain manager), turi kontroliuoti terminuotus pristatymus. Jeigu kuris nors iš klientų negaus automobilio dalių tam tikru laiku, jis turės stabdyti gamybą ir patirs didžiulių finansinių nuostolių. Norint išvengti tokių situacijų ir tiksliai nustatyti prekių pristatymą, lengvai valdyti įmonės automobilių parką bei norint žinoti, kur yra Jūsų vairuotojai realiuoju laiku, verta pasinaudoti GPS stebėsenos sistema.

Galbūt norite sutaupyti įmonės kuro ir kontroliuoti, kad darbuotojai kuro neeikvotų be reikalo? Sukate galvą, kaip tai padaryti? Visų pirma, galite savo įmonės automobiliuose įrengti specialius kuro lygio matavimo jutiklius, o vėliau… tikrinti jo lygį neišeidami iš biuro! Šis jutiklis padės Jums stebėti kuro sunaudojimo lygį nuotoliniu būdu bei veiksmingai užkirsti kelią kuro vagystėms ir tokiais atvejais greitai nustatyti automobilio buvimo vietą!

Gaukite pasiulyma

Jūs taip pat galite atsargiai stebėti, kaip jūsų darbuotojas naudojasi įmonės automobiliu, pvz., savaitgaliais ir tiksliai tikrinti, ar jis nenaudoja įmonės kuro privačiais tikslais, pvz., kelionių su šeima metu. Tokiu būdu galite lengviau valdyti kuro bakus įmonės automobiliuose ir žymiai paprasčiau kontroliuoti jų tinkamą sunaudojimą (LCV automobiliai).

Įmonės automobilių parko GPS stebėsena online suteikia Jums daug įvairių galimybių: greitai nuskaityti automobilių parko statusą, gauti transporto priemonių tachografų duomenis, kontroliuoti, ar darbuotojai laikosi tinkamo darbo laiko ir poilsio režimo; tikrinti transporto priemonės eksploatavimą ir stebėti kuro likutį bake; laikytis ekologinio važiavimo taisyklių, teikti automobilių parko apžiūros ataskaitas, valdyti vairuotojų darbą ir planuoti maršrutus bei darbų paskirstymą.

Įmonės automobilių parko su TrustTrack sistema stebėsenos nauda

Įmonės automobilių parko stebėsena su lengvai valdoma TrustTrack platforma teikia nemažai naudos. Štai svarbiausios iš jų:

  • Kiekvieno įmonės automobilio buvimo vietos tikrinimas – gausite tikslią informaciją, ar Jūsų krovinys šiuo metu važiuoja ar stovi. Gausite informaciją apie kiekvieno automobilio tikslų statusą ir tai suteiks Jums galimybę lengviau valdyti automobilių parką. Dėl GPS įrenginių galėsite patogiai dalintis tam tikros automobilio buvimo vietos nuoroda ir patenkinti krovinio laukiančių klientų informacijos poreikį.
  • Lengvesnis įmonės automobilių parko valdymas nuotoliniu būdu – vairuotojų darbo valdymas nuotoliniu būdu ir tachografo nuskaitymas dar niekada nebuvo toks paprastas dėl šiuolaikiškos telematiką naudojančios kontrolės sistemos. Jūs visada žinosite, ar Jūsų darbuotojas tinkamai laikosi darbo ir poilsio režimo. Tikrindami, ką jis veikia, būsite tikri, kad Jūsų įmonei nebus paskirta piniginių baudų, susijusių su darbo ar poilsio režimo nesilaikymu.
Gaukite pasiulyma
  • Darbuotojų saugumo didinimas – įmonės automobilių parko stebėsena leis Jums geriau kontroliuoti įmonės transporto priemones ir darbuotojus. Dėl to galėsite greitai sureaguoti kilus pavojui arba esant minėtoms kuro vagystėms. Visą informaciją gaunate realiuoju laiku, o įmonės automobilyje sumontuotas GPS siųstuvas leidžia greitai nustatyti įmonės automobilio buvimo vietą ir pasiekti nurodytą adresą.
  • Didesnė apsauga ir lengvesnė įmonės kuro vagystės kontrolė – ši sistema padeda Jums nuolat kontroliuoti darbuotojų keliones. Esate tikri dėl to, kokiu būdu automobilį eksploatuoja Jūsų įmonės vairuotojai. Lengvai galite atskleisti galimą kuro vagystę.
  • Patogesnis vairuotojų maršrutų planavimas – nuolatinė įmonės automobilių parko stebėsena leidžia stebėti automobilių buvimo vietą ir patogiai planuoti vairuotojų maršrutus. Todėl kaip įmonės savininkas galite stebėti, kiek kilometrų realiai nuvažiuota su tam tikra transporto priemone, taigi realiuoju laiku galite matyti, kokią distanciją įveikė kiekvienas Jūsų automobilis.

Įmonės automobilių parko stebėsena – geras sprendimas Jūsų verslui

Įmonės automobilių parko stebėsena pasitelkiant telematiką naudojančią sistemą – tai paprastesnis ir efektyvesnis komunikavimas su darbuotojais ir klientais; galimybė suplanuoti jų darbo dieną, nustatyti GEO zonas ir integruoti TrustTrack sistemą į įmonės CRM programą. Jeigu norite lengviau valdyti įmonės automobilių parką ir norite jį kontroliuoti nuotoliniu būdu, pasinaudokite TrustTrack sistemos galimybėmis ir patirkite jos teikiamą naudą.

Gaukite pasiulyma