Metų apžvalga

TT2 kompe su GmapsMetai jau eina į pabaigą, todėl dabar yra pats tinkamiausias laikas atsigręžti į prabėgusius metus ir peržvelgti pasiekimus GPS sekimo sprendimų srityje 2016 metais.

TRUSTTRACK ATNAUJINIMAS

2016 metai buvo itin svarbūs mūsų transporto sekimo ir valdymo sistemai „TrustTrack“. Įgavusi visiškai naują dizainą, dabar ji garantuoja puikią vartotojo patirtį ir daug papildomų savybių. Su nauja išvaizda, atsirado ir daug kitų patobulinimų, tokių kaip, Google žemėlapiai, prisitaikantis dizainas, visiškai pakeistas ekonomiško vairavimo moduli sir dar daug kitų. Geriausias būdas suprasti naująją „TrustTrack“ sistemą yra ją išbandyti.

GPS SEKIMO ĮRANGA

Mūsų gaminami GPS sekimo įrenginiai šiemet taip pat buvo technologiškai patobulinti. FM-Tco4 HCV, FM-Tco4 LCV, FM-Pro4 ir FM-Eco4 llight GPS sekimo įrenginiai atnaujinti ir dabar palaiko 3G funkciją. O FM-Pro4 dar labiau patobulintas ir dabar yra su Bluetooth moduliu, kuris supaprastina ryšį tarp GPS sekimo įrenginio kabinoje ir aksesuarų, esančių priekaboje. Kartu su naujomis ir patobulintomis funkcijomis, mums taip pat pavyko išlaikyti mūsų GPS sekimo įrenginių kokybę 99,8%.

PARTNERIŲ TINKLO PLĖTRA

Kitas pasiekimas yra sėkmingas partnerių tinklo atsiradimas ir augimas. Šiuo metu yra 26 aktyvūs nariai įvairiuose regionuose visame pasaulyje. Artėjant metų pabaigai, galime drąsiai teigti, jog nauda, kurią gauna partnerių tinkle nariai, yra tikrai akivaizdi, o tai padeda jų verslui augti greičiau.

AUGIMAS

Šiais metais mūsų komanda išaugo nuo 181 darbuotojo metų pradžioje iki 218 darbuotojų šiuo metu. Tokį augimą lėmė stabiliai augantis mūsų kaip darbdavio patrauklumas Lietuvoje. Be to, šiemet laimėjome „Aš myliu savo įmonę“ konkursą, surengtą Lietuvos Verslo Konfederacijos, o Lietuvos Ūkio ministerija apdovanojo už verslo pasiekimus. O dar ir muzikinė grupė, susiformavusi kompanijoje, kurios pirmąją dainą galima išgirsti čia.

Manome, kad 2016 metai buvo geri. Padarykime 2017 metus dar geresniais!