„Vokietijos ūkio apdovanojimai Lietuvoje 2016“

„Ruptela“ laimėjo „Vokietijos ūkio apdovanojimus 2016“ Lietuvoje. Prizas buvo įteiktas ketvirtadienį, 2016 m. birželio 9 d. Vilniuje.

Konkursą „Vokietijos ūkio apdovanojimai“ organizuoja Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje (AHK).

„Mūsų darbuotojai – raktas į sėkmę“ – tokia šių metų apdovanojimų, teikiamų jau vienuoliktąjį kartą, nominacija. „Ruptela“ rūpinasi darbuotojų profesiniu tobulėjimu ir asmeniniu augimu: remia jų dalyvavimą seminaruose ir kvalifikacijos kėlimo kursuose. Skyrių ir grupių vadovai mokomi vietoje. Studentai aktyviai kviečiami įmonėje atlikti praktiką.

„Ruptelos“ įmonės kultūra siekia tarpusavio bendrumo, tiek švenčiant įmonės sėkmę, gimtadienius ar šventes. Tai atsispindi ir patalpose, skirtose poilsiui, žaidimams, sportui, vaikams ir maldoms, kuriomis darbuotojai gali laisvai naudotis.

Šių metų nominacija – „Mūsų darbuotojai – raktas į sėkmę“, todėl Vokietijos prekybos rūmai pagerbė geriausius Lietuvos įmonių pavyzdžius, kurie kūrybingai moko ir skatina savo dabartinius bei būsimus darbuotojus. Vertinimo komisiją sudarė verslo ir politikos atstovai iš Vokietijos ir Lietuvos. Apdovanojimą, kurio vertė 5000 eurų, iškilmingo renginio viešbutyje „Vilnius Grand Resort“ metu įteikė Vokietijos ambasadorė ir renginio globėja Jutta Schmitz.