„Ruptela“ universitetų surengtose karjeros dienose

Kasmet mūsų komanda apsilanko universitetų rengiamose karjeros dienose, norėdama surasti jaunųjų talentų, norinčių prisijungti prie „Ruptelos“ šeimos.

Turime kuo pasigirti – net 4 iš 5 praktiką „Rupteloje“ atlikusių studentų pasilieka dirbti kompanijoje. Beveik visi mūsųVU career days event skyriai turi darbuotoją, prieš tai čia atlikusį praktiką, kurį sutikome universitetų surengtose karjeros dienų renginiuose. Šiemet jau aplankėme Vilniaus universitetą, Vilniaus Gedimino Technikos universitetą ir ISM Vadybos ir Ekonomikos universitetą, kur bendravome daugiau nei su 400 studentų!

Studentams pademonstravome, kas yra transporto valdymo sistemos, kaip veikia GPS sistema ir kaip ji pritaikoma tikrose verslo valdymo situacijose. O kad būtų dar smagiau – sukūrėme tikrą Eco-Drive simuliatorių, kurį pasitelkę studentai galėjo sužinoti apie savo vairavimo stilių. Tai padarėme modifikavę Eco-Drive sistemą, kad ši veiktų kaip kompiuterinis žaidimas su vairu. Tokiu būdu studentai turėjo galimybę pasivaržyti greičio trasoje, siekiant ekonomiškiausio vairavimo būdo, kurį matavo Eco-Drive panelė ir Eco-Drive ataskaitos.

Po šių renginių pamatėme, jog studentai yra susidomėję sužinoti daugiau apie transporto valdymo sistemas, todėl pakvietėme juos apsilankyti mūsų kompanijoje ir iš arčiau pamatyti, kaip mūsų gaminami prietaisai ir teikiamos paslaugos yra sukuriami ir kaip visa tai veikia. Svečiams įrengėme specialias dirbtuves, kuriose patys turėjo galimybę ištestuoti save transporto valdymo srityje.