Ruptelos bendradarbiavimas su universitetais

Praeitą savaitę Ruptelą aplankė grupelė Vilniaus universiteto Vadybos ir verslo administravimo 3 kurso studentų. Vizitą iniciavo patys studentai, kurie norėjo susipažinti su įmone ir jos struktūra, pamatyti darbą ir jo specifiką iš vidaus, susipažinti su darbuotojais ir jų pareigomis.

Vienas iš studentų, Marius B., pasidaino savo įspūdžiais ir įžvalgomis po vizito: „Jei iš tiesų, tai patiko viskas: tiek labai šiltas priėmimas, tiek darbuotojai rengę pristatymą. Labai smagu, kad tokio lygmens įmonė įsileidžia į vidų ir pasidalina savo patirtimi.“

Marius pasidžiaugė, jog vizito metu turėjo progą sužinoti daugiau apie pardavimus, jų sprecifiką, ryšį ir bendravimą su klientais. Ši sritis ypač sudomino studentus kaip praktikos atlikimo galimybė Rupteloje. Marius kartu su kitais studentais atsidėkojo personalo skyriui ir visam Ruptelos kolektyvui už suteiktą galimybę apsilankyti kompanijoje ir už šiltą priėmimą.

Kompanija ne tik kviečia studentui susipažinti su organizacija, jos kultūra bei darbo specifika, bet ir dalyvauja karjeros dienose rengiamose įvairiuose universitetuose bei kviečia studentus atlikti praktiką su galimybe pasilikti ir tapti Ruptelos dalimi.