Ruptelos muzikinis projektas

Viskas prasidėjo 2015 metų Kalėdinio vakarėlio metu, kuomet grupelė darbuotojų nusprendė nustebinti savo kolegas su muzikiniu pasirodymu. Tai visus maloniai nustebino, ir nuo to momento prasidėjo Ruptelos grupės projektas.

Dabar grupė pristato visiškai naują dainą su muzikiniu klipu, kuris subūrė nemažą būrį kolegų drauge. Neringa iš personalo skyriaus dainavo ir grojo sintezatoriumi, Skaistė iš finansų skyriaus ir Svetlana iš operacijų skyriaus dainavo, Marijus iš verslo plėtros ir marketingo skyriaus dainavo ir grojo bosine gitara, Domininkas iš tyrimų ir plėtros skyriaus grojo akustine gitara ir Gabija iš pardavimų skyriaus grojo būgnais. Daina iškart visiems įstrigo į atmintį ir privertė nejutom niūniuoti.

Dar trys ekstremaliai aktyvūs Ruptelos darbuotojai muzikinį klipą padarė ypač gyvą ir intensyvų. Voldemaras iš operacijų skyriaus nustebino visus savo kaitavimo sugebėjimais, Dovilė iš verslo plėtros ir marketingo skyriaus užgniaužė žiūrovų kvapą šuoliu parašiutu, o Šarūnas pribloškė triukais motociklu.

Bet, kaip sakoma, geriau vieną kartą pamatyti, negu dešimt kartų išgirsti…