Šeštą sykį „CeBIT“ parodoje

Kovo 16 – 20 dienomis „Ruptela“ dalyvaus didžiausioje verslo ir technologijų parodoje „CeBIT 2015“.

„Ruptela“ parodoje dalyvauja nuo 2010 m. – šiemet tai bus jau šeštas kartas iš eilės. Dalyvauti „CeBIT“ parodoje įmonei jau tapo tradicija, kadangi tai yra puiki vieta užmegzti naujus ryšius bei gyvai susitikti su klientais ir partneriais iš viso pasaulio.

Šiais metais parodoje „Ruptela“ planuoja pristatyti nemažai naujienų įvairiose srityse – nuo visiškai atnaujinto įmonės stiliaus iki naujų transporto valdymo įrenginių bei sprendimų. Kaip ir prieš metus, įmonė į parodą planuoja siųsti nemažą komandą, sudarytą iš vadovų, vadybininkų ir techninių įmonės darbuotojų.

Renginys vyks Hanoverio parodų centre Vokietijoje. „Ruptelos“ stendas bus pažymėtas B26 numeriu 13 salėje. Daugiau apie renginį galima sužinoti oficialiame puslapyje.

ES paramos logoProjektas „UAB „Ruptela“ pasirengimas eksporto plėtrai IT rinkose“ (kodas: VP2-2.1-ŪM-04-K-04-068). Projektas dalinai finansuojamas pagal Lietuvos 2007-2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir verslo aplinkos gerinimas“ priemonę „Naujos galimybės“ iš Europos regioninės plėtros fondo.