Slapukų Politika

Ši Slapukų politika taikoma kartu su mūsų Privatumo politika, kurioje aprašomi būdai, kuriais mes renkame duomenis ir dalijamės jais. Ją galite rasti čia. Ši Slapukų politika taikoma slapukų rinkimui UAB „Ruptela“ (Ruptela) interneto svetainėse www.ruptela.lt, www.ruptela.pl, www.ruptela.com, www.ruptela.es ir www.ruptela.ru (Interneto svetainės).

Kas yra slapukai?

Slapukai – tai tekstiniai failai su nedideliu informacijos kiekiu, kurie siunčiami į Jūsų naršyklę ir išsaugomi Jūsų kompiuteryje, mobiliajame telefone ar kitame įrenginyje, kai Jūs apsilankote interneto svetainėje. Kiekvieną kartą sugrįžus į tą pačią interneto svetainę, slapukai vėl atsiunčia informaciją į šią svetainę.

Kokio tipo slapukus mes renkame?

Būtini slapukai

Šie slapukai būtini tam, kad vartotojas galėtų naršyti Interneto svetaines ir naudotis jomis bei jose esančiomis funkcijomis.

Funkciniai slapukai

Funkciniai slapukai įrašo informaciją apie Jūsų pasirinkimus ir leidžia pritaikyti Svetainės naudojimą pagal Jūsų poreikius. Ruptela funkcinius slapukus naudoja tam, kad įsimintų Jūsų pasirinkimus dėl kalbos, šalies ar kitų naršyklės nuostatų ir suteiktų personalizuotas ar patobulintas Jūsų pasirinktas funkcijas, tam, kad kitą kartą apsilankius svetainėje Jums nereikėtų visos šios informacijos suvesti dar kartą. Pavyzdžiui, Ruptela taip pat gali sekti Jūsų naršyklės nuostatas, siekdama tinkamai pavaizduoti Interneto svetaines Jūsų ekrane. Jei ištrinsite funkcinius slapukus, visi pasirinkimai ar pasirinkti nustatymai nebus išsaugoti tolesnių apsilankymų metu.

Statistinių duomenų / veikimą gerinantys slapukai

Šiuos slapukus Ruptela naudoja rinkti informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi mūsų Interneto svetainėmis. Šie statistiniai duomenys suteikia mums informacijos, kaip dažnai lankomasi mūsų Interneto svetainėse, kuriuose mūsų Interneto svetainės puslapiuose lankytojai praleidžia daugiausiai laiko ir kaip dažnai jie naudojasi puslapiu ar jo dalimi. Tai leidžia mums padaryti mūsų Interneto svetainių struktūrą, naršymą joje ir turinį kaip įmanoma patogesniu vartotojui. Ruptela gali stebėti, ar Jūs susiduriate su kokiomis nors klaidomis, ir nustatyti, kurias Interneto svetainės dalis reikia koreguoti.

Reklamos slapukai

Šie slapukai naudojami įvertinti reklamos kampanijų pateikimą ir rezultatyvumą bei riboti Jums pateikiamos reklamos kiekį. Trečiųjų šalių reklamos skelbėjai, reklamos tinklai, duomenų mainų, rinkos analizės ir kitų paslaugų teikėjai į Jūsų įrenginį gali įrašyti trečiųjų šalių tikslinius reklaminius slapukus.

Konkretūs mūsų naudojami slapukai

 Mes naudojame „Google Analytics“ ir „Hotjar“, kurie išsaugo slapukus Jūsų įrenginyje tam, kad būtų galima generuoti anonimiškas ataskaitas ir statistiką. „Google“ šią informaciją išsaugo pagal savo taikomą privatumo politiką. „Hotjar“ šią informaciją išsaugo pagal savo taikomą privatumo politiką.

Hotjar

„Hotjar“ paslaugą naudojame siekdami suvokti, kaip naudotojai naršo atskiruose mūsų svetainės puslapiuose. „Hotjar“ yra analitinė ir grįžtamojo ryšio priemonė, leidžianti mums suvokti, kaip naudojamos mūsų Interneto svetainės ir tobulinti jų naudojimo galimybes. „Hotjar“ įrašo slapukus tam, kad padėtų mums sekti lankytojų veiksmus puslapiuose ir valdyti jų sąrašus. Slapukai nekaupia jokios asmenį identifikuojančios informacijos. Daugiau informacijos.

Tawk.to

Interneto svetainėse naudojamas „tawk.to“ – pokalbio gyvai sprendimas, kurį siūlo „tawk.to Ltd“. „Tawk.to“ slapukai leidžia mums identifikuoti ir sekti lankytojus. Pokalbio žurnalas gali būti išsaugomas kartu su Jūsų asmeniniu profiliu, siekiant užtikrinti puikų klientų aptarnavimą (daugiau informacijos pateikta mūsų Privatumo politikoje). „Tawk.to“ nerenka jokios asmenį identifikuojančios informacijos, išskyrus informaciją, kurią Jūs tikslingai pateikiate mums. Šiai informacijai rinkti „Tawk.to“ naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie Tawk.to ir jos naudojamų slapukų tipus rasite „Tawk.to“ privatumo politikoje.

Google Analytics ir Google Tag Manager

Svetainėse taip pat yra tam tikrų komponentų, kuriuos perduoda „Google Analytics“ – „Google Inc.“ teikiama žiniatinklio srauto analizės paslauga. Tai trečiosios šalies slapukai, kurie renkami ir tvarkomi anonimiškai, siekiant stebėti ir gerinti pagrindinės svetainės veikimą (veikimo gerinimo slapukas). „Google Analytics“ naudoja slapukus rinkti ir analizuoti anonimišką informaciją apie svetainės naudotojų veiksmus. Šią informaciją renka „Google Analytics“, kuri ją apdoroja siekdama parengti ataskaitas svetainės savininkams apie svetainėje vykdomą veiklą. Išsamesnė informacija pateikta šiose tinklavietėse: http://www.google.com/policies/privacy/ ir https://www.google.it/policies/privacy/partners/.

Galite savo nuožiūra panaikinti „Google Analytics“ diegimą savo naršyklėje, pasirinkdami „Google“ „pasirinkimo“ (angl. opt-out) komponentą. Norėdami išjungti „Google Analytics“, spauskite šią nuorodą https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Facebook Pixel

Šį Slapuką išsaugo „Facebook“. Jis leidžia Ruptela įvertinti, optimizuoti ir kurti auditorijas reklamos kampanijoms, kurios naudojamos „Facebook“ svetainėje. Visų pirma jis leidžia Ruptela matyti, kiek vartotojų keičia įrenginius bandydami pasiekti Interneto svetaines ir „Facebook“, siekiant užtikrinti, kad Interneto svetainės „Facebook“ reklamą matytų tie mūsų vartotojai, kuriems tokia reklama bus labiausiai aktuali remiantis vartotojo peržiūrėtu ir naudotu turiniu. Išsamesnė informacija apie „Facebook Pixel“ pateikta tinklavietėje https://en-gb.facebook.com/business/help/651294705016616. „Facebook“ naudojamų slapukų ir „Facebook Pixel Re-Marketing“ galite atsisakyti Jūsų Facebook paskyros nuostatose.

Yandex Metrica

Interneto svetainėse naudojama „Yandex Metrica“ priemonė, kuri pasitelkia slapukus tam, kad pateiktų mums informaciją apie tai, kaip asmenys naudoja mūsų Svetaines. Ši informacija padeda mums analizuoti mūsų Interneto svetainių veikimą tam, kad galėtume atlikti patobulinimus. Išsamesnė informacija apie „Yandex Metrica“ politiką pateikta čia.

Kaip valdyti slapukus?

Slapukus galite tvarkyti ir (arba) ištrinti savo nuožiūra. Savo kompiuteryje galite ištrinti visus išsaugotus slapukus, o daugumoje naršyklių galite pasirinkti, kad slapukai nebūtų išsaugomi. Atminkite, kad išjungę slapukus, galite netekti galimybės naudotis daugybe funkcijų, kurios taip pat būtinos Interneto svetainių veikimui. Jei norite gauti daugiau informacijos apie slapukus, apsilankykite svetainėje www.aboutcookies.org, kurioje pateikta detalesnė ir nepriklausoma informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus naršyklės parametrų skiltyje ir kaip pašalinti Jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus. Jei norite pašalinti slapukus iš savo mobiliojo telefono, žr. savo telefono naudojimo instrukciją.

Galiojimas ir keitimas

Ši Slapukų politika galioja nuo 2018 m. gegužės 23 d. Šios Slapukų politikos keitimo atveju mes paskelbsime atnaujintą jos versiją savo interneto svetainėse. Slapukų politikos pakeitimai ir papildymai įsigalioja nuo jų paskelbimo interneto svetainėje momento.