Ūkio ministerijos apdovanojimas Ruptelai

Jau dvyliktąjį kartą organizuoti Ūkio ministerijos apdovanojimai „Už nuopelnus verslui“ už indėlį į Lietuvos ekonomiką transporto srityje prizą įteikė Ruptelai. Atrenkant laureatus, vertinti 2014-2015 m. ir 2016 m. I pusmečio rezultatai.

Pagrindinė spartaus UAB „Ruptela“ augimo priežastis yra nuolat didėjanti eksporto apimtis. „Ruptela“ savo produkciją eksportuoja į daugybę rinkų Europos, Afrikos, Azijos ir Pietų Amerikos valstybėse. 2014 – 2016 m. įmonė kasmet produkciją eksportavo į 104-105 valstybes bei per šį laikotarpį savo produkciją bendrai eksportavo į 127 skirtingas šalis.

Plačią įmonės veiklos geografiją nulėmė aktyvus dalyvavimas įvairiose transporto ir technologijų parodose. 2015 m. UAB „Ruptela“ dalyvavo 18 parodų ir renginių užsienyje, o per 2016 m. planuoja sudalyvauti 16 renginių. Įmonė kasmet dalyvauja ir svarbiausiose technologijų parodose visame pasaulyje – CeBIT Vokietijoje, Gitex JAE, CommunicAsia Singapūre ir ExpoSeguridad Meksikoje.

Taip pat, prie eksporto augimo itin prisidėjo įmonės pastangos kuriant kuo tarptautiškesnį kolektyvą. Šiuo metu UAB „Ruptela“ pardavimų vadybininkai su klientais bendrauja 15 kalbų, iš kurių daugumai tai yra jų gimtoji kalba. Užsieniečiai pardavimų vadybininkai padėjo UAB „Ruptela“ suprasti skirtingų rinkų komercinius ir kultūrinius ypatumus bei pašalinti su tuo susijusius barjerus, o tai tiesiogiai prisidėjo prie sparčios eksporto plėtros.