Vairavimo ir poilsio režimo kontrolė

Šis modulis padės Jums užkirsti kelią baudoms už ES (EB) Nr. 561/2006 pažeidimus. Taip pat turėsite galimybę analizuoti vairuotojus bei palengvinti vairuotojų darbo laiko valdymą.

Darbo laiko apžvalga

Laiko skalėje rasite savaitinę vairuotojo darbo laiko apžvalgą – kiek laiko vairuotojas važiavo, dirbo, ilsėjosi, buvo prieinamoje arba nežinomoje būsenoje (kuomet vairuotojo kortelė yra ištraukta).

Kiekviena tachografo būsena (važiuoja, ilsisi, prieinamas, dirba, nežinomas) yra žymima skirtinga spalva. Paspaudus pelyte ant konkrečios dienos, matysite dienos darbo laikų apžvalgą. Paspaude pelyte ant konkretaus laiko periodo – matysite išsamią informaciją.

Vairavimo režimo kontrolė

Darbo ir poilsio rėžimų pažeidimai

Šis modulis rodo vairuotojų darbo ir poilsio laiko pažeidimus. Vadybininkas gauna visą reikiamą informaciją apie pažeidimą ir gali imtis prevencinių veiksmų – organizuoti vairuotojų mokymus, gerinti planavimą ir kt.
Darbo ir poilsio rėžimų pažeidimai

Pažeidimo informacija

Čia rasite visą reikiamą informaciją apie vairuotoją, automobilį, šalį bei tikslų laiką, kada įvyko pažeidimas

Pažeidimo lygis

Pažeidimai yra skirstomi pagal jų trukmę

Vairavimo laiko informacija

Matykite, kiek laiko vairuotojas važiavo, dirbo, ilsėjosi, buvo prieinamoje arba nežinomoje būsenoje (kuomet vairuotojo kortelė yra ištraukta)

Vairuotojo darbo laiko apžvalga

Laiko skalėje rasite savaitinę vairuotojo darbo laiko apžvalgą

Pažeidimo tipas

Sužinokite daugiau informacijos apie nusižengimą ir pažeisto straipsnio numerį

Faktinė informacija

Gaukite tikslią informaciją, ką leidžia reglamentas ir kaip vairuotojas jį pažeidė

Naudokite filtrus

Išfiltruokite pažeidimus pagal – vairuotoją, datą ar pažeidimo tipą

Parsisiųskite PDF

Parsisiųskite pažeidimų sąrašą PDF formatu

Vairavimo ir poilsio rėžimo sekimas

Vairuotojas gali padaryti 16 skirtingų vairavimo ir poilsio laiko pažeidimų. Rankiniu būdu vienam operatoriui nustatyti visus jam priskirtų vairuotojų padarytus pažeidimus gali būti nelengva užduotis. TrustTrack vairavimo laiko pažeidimų modulis tai daro automatiškai su 100% tikslumu.

Operatoriui pateikiama informacija apie pažeidimus, tad jis gali sutelkti dėmesį į prevencinius veiksmus – vairuotojų mokymus, planavimo ir operatyvinių užduočių tobulinimą ir pan.

Viskas vienoje platformoje

Naudodamiesi TrustTrack galėsite pamiršti kitas programines įrangas, skirtas atlikti užduotis su tachografu ir vairuotojų darbo laiko valdymu.

Visa tai galite daryti TrusTrack platformoje – parsisiųskite tachografo duomenis, valdykite ir analizuokite vairavimo laiką ir būkite informuoti apie vairavimo laiko pažeidimus.

Gaukite pasiūlymą nemokamai

  • Hidden