Turite furgonų ir lengvųjų komercinių automobilių parką? Verta jį stebėti!

Kiek Europos įmonių turi savo furgonų ar lengvųjų automobilių, kurių masė neviršija 3,5 tonų? Negalime to pasakyti, tačiau žinome, kad visame žemyne užregistruota maždaug 41,5 milijono lengvųjų komercinių transporto priemonių. Kadangi tai yra įmonių automobiliai, kodėl gi nestebėti jų naudojant GPS, kad būtų optimizuotas jų naudojimas ir sumažintos išlaidos, kaip tai daroma su sunkvežimiais?

Tik penktadalyje iš 41,5 milijono minėtų lengvųjų komercinių transporto priemonių įdiegta telematikos sistema. Likusių keturių penktadalių savininkai rizikuoja nuostoliais ir transporto priemonių nepriežiūra, nes telematikos sistemos gali suteikti jiems daug vertingos informacijos ir padėti optimizuoti transporto priemonių naudojimą. „Ruptela“ buvo viena iš pirmųjų įmonių Europoje, pristačiusi lengvųjų transporto priemonių, kurių masė neviršija 3,5 tonų, stebėjimo sistemą.

Kodėl?

Jūsų darbuotojai reguliariai naudoja įmonės transporto priemones asmeniniais tikslais, o jūs negalite to kontroliuoti? O gal norėtumėte pagaliau turėti patikimų duomenų apie pinigus, išleistus degalams, kad kartą ir visiems laikams nustatytumėte, kokią įmonės išlaidų dalį galite tam skirti (ir kiek galite sutaupyti)? Ar norite kontroliuoti savo darbuotojų rinkodaros tikslais vykdomus vizitus ir pagerinti važinėjančių prekybos atstovų darbą? O gal tiesiog jaučiate poreikį optimizuoti įmonės transporto priemonių naudojimą ir nuolat tikrinti vairuotojams bei automobilių naudotojams paskirtų užduočių vykdymą? Nepriklausomai nuo jūsų tikslų, jums padės efektyvi, GPS pagrindu veikianti telematikos sistema „TrustTrack“, kurią sukūrėme.

Naudodami lengvai įdiegiamą sistemą, galėsite bet kuriuo metu savo kompiuteryje sekti įmonės automobilių buvimo vietą ir judėjimą. Be to, galėsite sekti degalų sąnaudas, vidutinį greitį, nuvažiuotų kilometrų skaičių ir kitokius duomenis (skaitykite mūsų blogą ir sužinokite, kokius duomenis galite gauti ir kokias galimybes jums suteiks „TrustTrack“).

Jūs taip pat lengvai nustatysite, kuriam iš įmonės transporto priemonę naudojančių darbuotojų reikalingi ekologiško vairavimo mokymai, kad būtų optimizuotos degalų sąnaudos mažėtų automobilio eksploatacijos kaštai. „Ruptela“ ir „TrustTrack“ padės jums tai padaryti! Nesvarbu, kokia veikla užsiimate, transporto priemonės sekimo modulis gali padėti optimizuoti jūsų darbą. Naudodami šią sistemą protingiau valdysite veiklą, kuriai reikalingi įmonės automobiliai, jūsų darbuotojai išvengs spūsčių, laiku aplankys jūsų klientus ir sutaupys degalų.

Gaukite pasiulyma

Kaip?

„Ruptela“ lengvųjų transporto priemonių stebėjimo modulis yra įdiegiamas labai paprastai – naudojant vieną laidų rinkinį ir OBD II prievadą. Visas procesas yra greitas ir buvo sukurtas pagal savaiminio diegimo (angl. plug and play) principą. Procesą sudaro automatinis aptikimas ir konfigūravimas, o visas sujungimas atliekamas moduliui veikiant režimu, neleidžiančiu daryti pakeitimų, kad konfigūracija nebūtų atliekama transporto priemonėje. Tai apsaugo sistemą nuo nepageidaujamų išorinių trukdžių. Yra ir kitų privalumų.

Diegimui nėra būtinas ryšys – konfigūraciją galima atlikti ir be jo. Modulio įdiegimui ir veikimui nereikia jokių kitų priedų. Automobilio laidai nėra naudojami, nes viskas atliekama per OBD II prievadą, todėl automobilio garantijos sąlygos nėra pažeidžiamos. Nuo šio amžiaus pradžios OBD II prievadas tapo privalomas Europos Sąjungoje, todėl jūsų automobilyje, jei jis yra naujesnis nei 2002 m., tikrai yra šis prievadas. OBD II prievadas dažnai būna kairėje pusėje, po vairo kolonėle, tačiau kai kurių markių transporto priemonėse jį rasite ir kitose vietose. Šį prievadą mechanikai naudoja atlikdami automobilio diagnostiką arba šalindami borto kompiuterio klaidas po remonto.

Po greito įdiegimo modulis yra paruoštas naudoti su „TrustTrack“ programine įranga. Modulis nuskaito gamintojo duomenis iš automobilio operacinės sistemos „CANbus“. Įtaisą lengva naudoti, jis yra saugus ir tikslus. Reikia paminėti, kad šį įtaisą jau galima naudoti daugumoje lengvųjų automobilių ir furgonų Europoje. Jis veikia 95 % bendradarbiaujančių gamintojų automobilių, pagamintų vėliau nei 2008 m. Tarp jų yra visi populiariausi automobilių modeliai todėl nereikia rūpintis, kad sistema bus netinkama jūsų transporto priemonėms.

Su „Ruptela“ jau bendradarbiauja tokie gamintojai kaip „Volvo“, „Mitsubishi“, „Lexus“, „Mazda“, „Kia“, „Hyundai“, „Mercedes-Benz“, „Toyota“, „Ford“, „Nissan“, „Land-Rover“, „Honda“, „Jaguar“, „Fiat“, „Volkswagen“, „Audi“, „Škoda“, „Seat“ ir „Renault“. Netrukus prie jų prisijungs „Dacia“, „Alfa-Romeo“, „Jeep“, „Citroën“, „Peugeot“, „Opel“, BMW ir „Mini“. Bendradarbiavimas tarp „Ruptela“ ir automobilių gamintojų yra svarbus ir tuo, kad su jų pateiktomis techninėmis dokumentacijomis buvo sukurta oficiali techninių žinių bazė, kurioje yra visi reikalingi patarimai ir galimų problemų sprendimai.

Tikrai verta investuoti į telematikos sprendimą

Klientai visame pasaulyje jau džiaugiasi „Ruptela“ telematikos sistema ir „TrustTrack“ galimybėmis – įmonė veikia jau 127 šalyse. Daugelis įmonių įvairiais būdais naudoja iš „TrustTrack“ gautus duomenis, kad sumažintų nereikalingas išlaidas ir pagerintų savo darbą, tačiau šie duomenys taip pat naudingi, pavyzdžiui, vidiniams susitarimams ar vykdant žmogiškųjų išteklių politiką.

Taip pat šimtai įmonių suprato, kad telematikos sistemas naudinga naudoti ne tik dideliuose sunkvežimiuose, bet ir mažesnėse transporto priemonėse, neatsižvelgiant į tai, ar tai yra įmonės furgonai, ar tiesiog keleivių vežimui skirti automobiliai, registruoti kaip prekių ar kt. pristatymui naudojama transporto priemonė. Verslininkai visame pasaulyje vertina šios sistemos siūlomas galimybes, leidžiančias geriau panaudoti savo išteklius. Prie jų verta prisijungti, nes išlaidų sumažinimas ir galimybės padidinti pajamas iš esmės yra ranka pasiekiamos, ir tikrai nesvarbu, ar jūsų įmonė turi 100 automobilių, ar tik 3. Susisiekite su mumis ir mes kartu pritaikysime geriausius „Ruptelos“ sprendimus jūsų poreikiams.

Gaukite pasiulyma