Ekonomiškas vairavimas

Vairuotojai, išsiugdę keletą paprastų vairavimo įpročių gali įmonėms sutaupyti nemažai degalų ir sumažinti transporto priemonių techninės priežiūros išlaidas. Šis sprendimas analizuoja kelionės duomenis, įvertina ar vairuojama ekonomiškai bei nurodo, kaip galima pagerinti transporto parko efektyvumą.

Degalų taupymas ir kontrolė

Vairavimo įpročiai, tokie kaip staigus stabdymas ar greitėjimas, tuščiosios eigos naudojimas arba važiavimas dideliu greičiu padidina degalų suvartojimą ir jų švaistymą. Ekonomiško vairavimo sprendimas identifikuoja blogus varavimo įpročius ir parodo, kaip darbuotojo vairavimo stilius turėtų pasikeisti siekiant taupyti degalus.

Vairuotojų vertinimas ir motyvavimas

Detali kelionės informacija leidžia reitinguoti vairuotojus pagal saugumą ir degalų sunaudojimo efektyvumą, ir pagal tai sukurti vertinimo sistemą. Taip pat, tai gali būti pritaikoma motyvuojant vairuotojus už gerus rezultatus ir skatininat vairuotojus atsikratyti blogų vairavimo įpročių.

Saugūs kroviniai ir keleiviai

Ekonomiškas vairavimo stilius iš esmės yra ramesnis, todėl prisideda prie transporto priemonės, krovinio ir vairuotojo saugos bei nelaimingų atsitikimų rizikos mažinimo. Be to, tokiu būdu sukuriamos patogesnės kelionės vežamiems keleiviams ir prailginamas automobilio eksploatavimo laikas.